Loading…

Pacolli kërkon ndihmë nga Merkel në zgjidhjen e problemeve në Ballkan

  • 06/08/2018 | 18:36

Pacolli kërkon ndihmë nga Merkel në zgjidhjen e problemeve në Ballkan

Ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli, ka thënë se Kancelarja e Gjermanisë, Angela Merkel, domosdo duhet të përfshihet në zgjidhjen e problemeve në Ballkan.


Pacolli ka shkruar se Merkel, përveç që është një udhëheqëse e madhe, ajo është edhe një grua gjeniale, sipas tij korrëktësia dhe fuqia e saj në zgjidhjen e problemeve, e bën atë që të përfshihet në zgjidhjen e problemeve në Ballkan, shkruan gazetametro.net.

Ja postimi i plotë i Pacollit:

Gjithmonë kam konsideruar se Angela Merkel përveq se një udhëheqëse e madhe, është edhe njê grua gjeniale.
Konstruktiviteti, korrektësia dhe fuqia e saj në zgjidhjen e problemeve, e bën të domosdoshëm përfshirjen e saj në zgjidhjen e problemeve në ballkan, ka shkruar Pacolli në facebook./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë