Loading…

Pacolli i përgjigjet Lladrovcit

  • 26/11/2016 | 14:12

Pacolli i përgjigjet Lladrovcit

Kandidati i paralajmëruar i AKR-së për kryetar të Lipjanit, Sabit Pacolli  ka reaguar lidhur me shkrimet që thuhet se  kandidati për kryetar të Drenasit Ramiz Lladrovci, gjatë ditës së premtë e ka përzënë Behxhet Pacollin nga një lokal në Drenas.

Pacolli ka thënë se sapo të kthehet në Kosovë, do të vizitojë së bashku me Behxhet Pacollin fshatin ku jeton Ramiz Lladrovci.

“Kysmet sa të kthehem në Kosovën time të dashur se bashku me Presidentin do të shkojm në fashtin e Lladrovcit me pi qaj” shkruan Sabit Pacolli në Facebook./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë