Loading…

Pacolli e quan veten rugovian

  • 07/06/2017 | 14:30

Pacolli e quan veten rugovian

Presidenti i AKR, Behgjet Pacolli,  koalicionin LDK-AKR-Alternativa e quajti familje të madhe rugoviane.


Sipas tij, ky koalicion është i paqes që kanë vullnet për punë dhe rikthimin e shpresës për të gjithë qytetarët e Kosovës.

“Andaj, Kosova ka nevojë për një mirëqenie ekonomike dhe ky koalicion mundet ta bëjë Kosovën të dashur dhe të fuqishme ekonomikisht. Kjo listë nuk është e përfshirë me kandidatë të akuzuar dhe dënuar. Është listë e pastër. Andaj votojeni këtë koalicion të shpresës”, tha Pacolli.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë