Loading…

Pacolli: Do të bëhemi bashkë me AAK’në, para ose pas zgjedhjeve (Video)

  • 10/05/2017 | 22:48

Pacolli: Do të bëhemi bashkë me AAK’në, para ose pas zgjedhjeve (Video)

Lideri i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, ka folur për përafrimin e këtij subjekti politik me Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, përkatësisht me kreun e saj, Ramush Haradinaj.


Pacolli, në emisionin Komiteti, ka shpjeguar raportet e tij me Haradinajn ndër vite, duke treguar se për të ka një simpati të madhe.

Kreu i AKR’së ka folur për të gjitha kombinimet që do të mund të bëheshin mes partisë së tij dhe subjekteve tjera politike ka bërë të ditur se mundësitë më të mëdha për krijim të koalicionit janë me AAK’në, para ose pas zgjedhjeve.

Për më shumë detaje ndiqeni videon e mëposhtme:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë