Loading…

‘Pa ne nuk ka festë’: ‘Xhebrailat’ konfirmojnë pjesëmarrjen e tyre nesër

  • 21/05/2022 | 19:43

‘Pa ne nuk ka festë’: ‘Xhebrailat’ konfirmojnë pjesëmarrjen e tyre nesër

Tifo grupi i Ballkanit ‘Xhebrailat’ përmes një postimi në Facebook kanë njoftuar se do të marrin pjesë nesër në festën e titullit kampion të organizuar nga Komuna e Suharekës në bashkëpunim me klubin, transmeton Gazeta Metro.


Në postimin e tyre thuhet se pas disa keqkuptimeve të vogla, klubi i ka përmbushur kërkesat e tyre dhe ata do të jenë pjesëmarrës nesër.

Ata njoftojnë gjithashtu të gjithë tifozët se me fillim nga ora 23:30 do të mblidhen tek palestra ’13 qershori’ dhe bashkë me makinat e tyre do të krijojnë atmosferë fantastike në qytet.

Vlen të theksohet se para disa orësh ‘Xhebrailat’ dolën me një njoftim se nuk do të marrin pjesë nesër me arsyen se nuk është marrë për asnjë moment mendimi i tyre për festën e titullit, e cila kishte qenë vetëm një kërkesë. /gazetametro.net

Postimi i plotë:

Pas disa keqkuptimeve te vogla, klubi i permbushi kerkesat tona, ne do jemi aty.
PA NE NUK KA FESTË.
Prej orës 23:30 mblidhemi tek palestra, te gjithe me makina e kallim qytetin.
KAMPIONA JENA NA

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë