Loading…

‘Pa Efin ai është i mbaruar’, grupi i Oltës flet për Luizin

  • 05/02/2023 | 13:18

‘Pa Efin ai është i mbaruar’, grupi i Oltës flet për Luizin

Pas tensioneve në Prime, banorët nisën nga bisedat. Tema më e diskutuar ishte dalja e Efit nga Big Brother.


Më pas ‘grupi’ i Oltës ka komentuar sjelljen e Luizit karshi Deas.

Olta: Doli komplet nga vetja, ju zbardh buza

Dea: Më hapur se kaq? Të të thotë do të zhgarravis, do të shkel

Tea: Ai të quan k*rvë, të quan e përdalë dhe i insinuon sikur janë për lojë, ma ka bërë dhe mua këtë gjë, edhe fakti që ai i insiunon si lojë, ngjan lojtar i fortë

Olta: Unë s’e kuptoj se kë duhet të nominonte kjo

Dea: Unë e kisha shumë të thjeshtë se kë duhet të nominoja, godita grupin që nuk rrija

Olta: Ai pa Efin merr fund këtu.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë