Loading…

Out of Control “The Phantom Drive”, gati për kinema

  • 31/01/2017 | 17:58

Out of Control “The Phantom Drive”, gati për kinema

Blerim Destani dhe Xhevdet Jashari vijnë me një film të përbashkët, të shumëpritur nga adhuruesi e filmave aksion.


Filmi  Out of Control “The Phantom Drive” trajton skena të ndryshme që nga dashuria e deri tek dyluftimet. Pjesë e këtij filmi të Hullywood-it janë një numër i madhë aktorësh, ndër ta edhe dy shqiptarë, aktorët e njohur Blerim Destani dhe Xhevdet Jashari.

Filmi është i zhanrit aksion. Në YouTube është publikuar edhe traileri i filmit, i cili i plotë do të jetë i gatshëm për shikuesit brenda pak muajve. /gazetametro.net

https://www.youtube.com/watch?v=w95BF6bpTqg

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë