Loading…

Osmani dhe Kurti vizitojnë ushtarët e “Defender Europe 21”, burri i presidentes provon armët

  • 28/05/2021 | 12:24

Osmani dhe Kurti vizitojnë ushtarët e “Defender Europe 21”, burri i presidentes provon armët

Presidentja Vjosa Osmani, kryeministri Albin Kurti, ministri i Mbrojtjes Armend Mehaj dhe komandanti i FSK-së gjenerallejtënant Rrahman Rama, kanë vizituar ushtarët të cilët po marrin pjesë në Ushtrimin “Defender Europe 21”, shkruan Gazeta Metro.


E me ta ishte edhe burri i Presidentes Osmani, Pridoni, i cili shihet në foto duke provuar armët.

Pas përfundimit të ushtrimit “Defender Europe 21”, presidentja Osmani dhe kryeministri Kurti do t’iu adresohen ushtarëve./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë