Loading…

Oriola tregon gjoksin ‘gjigant’ edhe në ashensor

  • 24/06/2022 | 12:29

Oriola tregon gjoksin ‘gjigant’ edhe në ashensor

Oriola Marashi nuk po i ndal fotot atraktive.


Në fokus shumicën e rasteve ka gjoksin gjigant.

Edhe së fundmi veshur në komplete xhinse ajo vuri në pah asetet e bujshme.

Duket kaq atraktive edhe pse e thjeshtë./InfoKosova/

Shiko foton:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë