Loading…

Oriola nuk i lënë vend imagjinatës me këto foto

  • 19/05/2022 | 23:34

Oriola nuk i lënë vend imagjinatës me këto foto

Modelja shqiptare Oriola Marashi është shfaqur tepër provokative në fotot e fundit.


Oriola Marashi ka bombarduar me foto në Instagram në orët e vona të natës.

Ajo është shfaqur me një fustan të shkurtër ngjyrë të zezë e ku i vënë në plan të parë asetet e saj.

“Si në foto”, ka shkruar ajo poshtë këtyre fotografive në të cilat ajo ekspozon trupin e saj.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë