Loading…

Oriola Marashi vjen provokuese sërish nga Dubai, mezi njihet në këto fotografi

  • 30/09/2020 | 08:11

Oriola Marashi vjen provokuese sërish nga Dubai, mezi njihet në këto fotografi

Oriola Marashi po i shijon ditët e nxehta Në Dubai.


Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, ndodhet me pushime në Dubai.

Ata që e njohin e dinë që Oriola i ka në qejf fotosesionet dhe në Instagram ndan shpesh nga ato atraktive.

https://www.instagram.com/p/CFu8GB9nDez/?utm_source=ig_embed

Së fundmi modelja i ka publikuar disa foto nga pushimet në Dubai dhe mezi njihet në këto imazhe.

Megjithatë format e saj trupore bien në sy dhe duket tejet seksi

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë