Loading…

Oriola Marashi provokon në fustan të shkurtër, vë në pah linjat joshëse dhe gjoksin

  • 20/05/2022 | 17:50

Oriola Marashi provokon në fustan të shkurtër, vë në pah linjat joshëse dhe gjoksin

Modelja e njohur nga Shqipëria, Oriola Marashi merr çdo herë vëmendje për postimet që bën në rrjetet sociale.


E njohur për linjat tërheqëse të trupit, modelja e famshme i ekspozon ato sa herë pas herë duke sjell për fansat imazhe që nxisin imagjinatën.

Oriola shihet e veshur me një fustan të shkurtër me ngjyrë të zezë i cili ia vinte në pah gjoksin dhe ishte i hapur edhe në pjesën e shpinës.

Modelja përshtati dukjen me një çantë të vogël “Chanel” dhe një xhaketë të gjatë ngjyrë bezhë.

Si në foto”, ka shkruar modelja në mbishkrimi teksa mori komente të shumta nga ana e fansave.

Ndërkohë, Oriola mbetet e angazhuar edhe nga ana profesionale dhe imazh i markave të ndryshme ndërkombëtare.

Ndryshe, pas ndarjes nga futbollisti Eros Grezda modelja e ka mbajtur larg syrit të mediave jetën private.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë