Loading…

Oriola Marashi pozon pranë makinës luksoze

  • 07/10/2020 | 15:32

Oriola Marashi pozon pranë makinës luksoze

Oriola Marashi së fundi ka publikuar një fotografi, në të cilën shfaqet me maskë në fytyrë dhe ka një mesazh për të gjithë.


Teksa pozoi pranë veturës super-luksoze, modelja bëri thirrje që të bartni maskat dhe se ato tregojnë shumë për personin që i bart.

“Një maskë tregon shumë për një person që e vendos atë dhe shumë për një person që nuk e bart. Ju lutem vendosni një❤️”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë se Oriola Marashi së fundi ka qenë shumë aktive me fotosesione të reja, në të cilat vë në pah figurën trupore.

 

View this post on Instagram

 

A mask can say a lot for a person who is wearing it and a lot for a person who isn’t. Please wear one❤️

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë