Loading…

Opozita lëshon seancën e Kuvendit

  • 17/11/2016 | 11:54

Opozita lëshon seancën e Kuvendit

Deputetët të Lëvizjes Vetëvendosje, ata të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës dhe Nismës kanë braktisur sallën e Kuvendit të Kosovës.

Arsye kjo, pasi që nuk arritën të fusin në pikë të rendit të ditës debatin për Astrit Deharin./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë