Loading…

Opozita edhe me dron në protestë, kërkojnë zgjedhje (Video)

  • 27/02/2017 | 17:13

Opozita edhe me dron në protestë, kërkojnë zgjedhje (Video)

Protesta e opozitës brenda tendës është futur në ditën e 10’të të saj.


Opozita ka gjetur mënyra alternative të të protestuarit. Sot ata kanë ngritur një dron mbi Kryeministri ku shkruhet  “Zgjedhje të lira pa drogë dhe të droguar”.

Gjithashtu protestuesit kanë sjellë edhe miell duke smbolizuar drogën, për të cilën opozita akuzon qeverinë se ka pushtuar vendin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë