Loading…

Opinionisti i ‘Big Brother’ martohet së shpejti, këto janë detajet e dasmës

  • 27/09/2022 | 19:17

Opinionisti i ‘Big Brother’ martohet së shpejti, këto janë detajet e dasmës

Arbër Hajdari dhe partnerja e tij Vlera do t’i japin fund beqarisë.


Në 1 tetor çifti do të kurorëzojë historinë e dashurisë dhe burime për Kryefjala.com kanë thënë së çifti do të bëjnë një dasmë të madhe në një ambient larg Tiranës dhe afër Elbasanit.

Në dasmën e Arbrit dhe të Vlerës do të këndojnë artistët Anxhela Peristeri, Klajdi Haruni dhe Bruno, Valbona Mema dhe Gena.

Ish opinionisti i Big Brother ka treguar se ai dhe Vlera janë prej 4 vitesh bashkë dhe që të dy kanë rënë dakord që të jetojnë në Tiranë, pasi siç e dini partnerja e tij është nga Kosova

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë