Loading…

Operohet kampionja Majlinda Kelmendi, trajneri i saj ka disa fjalë për ministrin e shëndetësis

  • 09/08/2018 | 10:00

Operohet kampionja Majlinda Kelmendi, trajneri i saj ka disa fjalë për ministrin e shëndetësis

Medalistja e artë, Malinda Kelmendi ka kryer një operacion në shpinë, për shkak të një problemi që është ballafaquar tash e një kohë.


Trajneri i saj, Driton Kuka ka bërë të ditur se operacioni ka kaluar me sukses.

Kuka ka falënderuar Ministrinë e Shëndetësisë, për ofrimin e trajtimit për Majlinda Kelmendin, duke njoftuar gjithashtu se ata janë duke biseduar për të arritur një marrëveshje sipas së cilës sportistët kosovarë do të përkraheshin më shumë prej Ministrisë së Shëndetësisë.

‘Një Ministër si Ju i jep shpresë Kosovës!
Mjaftuan dy minuta që fuqishëm të përkrah idenë time për trajtimin e Majlindes për një problem që e ka qysh kohë më parë …
Sot shumë qytetar po trajtohen në institucione të shtetit fal juve dhe nuk po plaçkiten me shuma marramendëse në spitale private!
Respekt për ju Ministër Uran Ismaili!’ ka shkruar Kuka./Gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë