Loading…

Olti: Më shpejt u lidhën Xhuli me Atdheun sesa të vije një picë në shtëpi

  • 06/02/2023 | 22:37

Olti: Më shpejt u lidhën Xhuli me Atdheun sesa të vije një picë në shtëpi

Sonte po diskutohet si gjithmonë rreth Xhulit.


Marrëdhënia e Xhulit me Atdheun mori fund “prime-n” e fundit.

Kjo po diskutohet sërish, teksa edhe opinionistët dhanë fjalëne tyre.

Ishte Olti ai i cili e tha një mendim epik lidhur me ta.

Sipas tij më shpejt u lidhën ata se sa që vjen porosia e picës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë