Loading…

Olta u bën ‘presion’ vajzave t’i kthejë kundër Luizit: Bashkohuni, se ai është mashtrues profesionist

  • 31/03/2023 | 15:22

Olta u bën ‘presion’ vajzave t’i kthejë kundër Luizit: Bashkohuni, se ai është mashtrues profesionist

Që nga dalja e Kiarës, Luizi e ka injoruar totalisht Oltën.


Kjo nuk i ka pëlqyer aspak aktores.

Ditën e sotme, ajo e ka nisur me mision.

Aktorja u ka folur vajzave pikërisht rreth Luizit.

Olta është shprehur se Luizi është mashtrues profesionist dhe i mashtron njerëzit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë