Loading…

Olta pyet çfarë ndodhi, Luizi: Kështu është kur e zgjoni luanin nga gjumi

  • 06/02/2023 | 13:37

Olta pyet çfarë ndodhi, Luizi: Kështu është kur e zgjoni luanin nga gjumi

Pas debatit të ashpër mes Armaldos dhe Luizit, Olta e pyeti këtë të fundit se çfarë ndodhi.


Luizi u shpreh se kështu ndodh kur zgjohet “luani” nga gjumi. Nga ana tjetër, Kiara tha se nuk ndodhi asgjë, por thjesht Mestro ishte shumë i ngarkuar.

Duke folur me Luizin, që ishte shtirë në krevatin e saj, Kiara i tha atij që të mos ja shpjegoi situatën Oltës.

 

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë