Loading…

Olta dhe Luizi shkelën rregullat, ky është dënimi nga Vëllai i Madh

  • 28/01/2023 | 22:10

Olta dhe Luizi shkelën rregullat, ky është dënimi nga Vëllai i Madh

Luizi dhe Olta kanë thyer rregullat e shtëpisë. Ata folën për nominimet, një rregull ky që ndalohet nga Vëllai i Madh, të diskutohet në shtëpi.


Luizi: Unë për vete thjesht them që do nominoj këto persona.

Arbana: Nuk lejohet, është e ndaluar.

Olta: Unë vetëm momentin e fundit që fola për Diolën, isha pjesë e kësaj bisede.

Luizi dhe Olta u dënuan nga Vëllai i Madh për thyerjen e rregullave.

Big Brother vendosi që ata të kenë zero buxhet personal. Ndërsa banorët e tjerë, do të kenë buxhet të përgjysmuar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë