Loading…

OJQ-të kundër murit në Mitrovicë

  • 09/12/2016 | 09:32

OJQ-të kundër murit në Mitrovicë

Rrjeti i ojq-ve AVONET, të mbështetur nga organizatat si ETIKA, ELITA-H, EACE, DEMOKRACIA,PRSH,VLD,KDN, do të zhvillojnë një përformancë në Mitrovicë.

Ata do të dalin në kundërshtim të ndërtimit të murit dhe marrëveshjes së Brukselit për rivitalizimin e urës.

Ka disa ditë që pranë urës së Ibrit në Mitrovicë, serbët kanë filluar ndërtimin e një muri, që ndan qytetin e Mitrovicës./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë