Loading…

Oda Ekonomike Amerikane publikon numrin e fundit të Monitorit të Energjisë

  • 16/04/2019 | 14:50

Oda Ekonomike Amerikane publikon numrin e fundit të Monitorit të Energjisë

Oda Ekonomike Amerikane në Kosovë ka publikuar përmbledhjen e fundit të lajmeve të sektorit të energjisë në Kosovë në gjuhën angleze, ‘Energy Monitor’, transmeton Gazeta Metro.

‘Energy Monitor’ (Monitori i Energjisë), përfaqëson përmbledhje lajmesh lokale dhe rajonale të përzgjedhura të fushës së energjisë.

Informatat në buletin përmbledhen nga Oda Ekonomike Amerikane në Kosovë, por nuk pasqyrojnë pikëpamjet dhe opinionet e saja të cështjeve të energjisë në Kosovë./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë