Loading…

“O Zot, çfarë është ajo gjë?”: Pilotët amerikanë nuk mund të besojnë çfarë shohin

  • 14/07/2018 | 10:18

“O Zot, çfarë është ajo gjë?”: Pilotët amerikanë nuk mund të besojnë çfarë shohin

Pilotët e marinës amerikane kanë arritur të kapin një objekt fluturues misterioz.


Pjesa më interesante është se kur pilotët ballafaqohen me të, njëri prej tyre reagon i befasuar, sikur I tronditur: “Çfarë është ajo gjë? O Zoti im”, thotë njëri, transmeton gazetametro.net

“Ëoë, çfarë është ajo? Shikoni atë fluturues”, thotë piloti tjetër.

Pamjet u kapën në oqean, në bregun lindor të SHBA’së.

Pamjet u zbuluan nga Akademia e Arteve e Shkencës, një organizatë kërkimore ndërkombëtare.

Në lidhje me këtë, kanë filluar spekulimet se mund të bëhet fjalë për një objekt flturues të UFO. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë