Loading…

‘O sa mirë’ në PDK

  • 01/06/2017 | 16:47

‘O sa mirë’ në PDK

Skenaristi i serialit ‘O sa mirë’, Ard Islami dhe aktori Fisnik Ademi, që luan rolin e Hetemit në këtë serial, kanë vendosur t’i bashkohen Partisë Demokratike të Kosovës.


Njoftimi për aderimin e tyre në PDK u bë nga vet kryetari Kadri Veseli, përmes një postimi në Facebook, pas takimit me ta.

“Unë “aderova” javë më parë në nje episod të serialit më të mirë, “O sa mirë”.

Ndërsa sot pata nderin t’u uroj mirëseardhje skenaristit Ard Islami dhe aktorit Fisnik Ademi në platformën tonë “Fillimi i Ri”. Edhe arti dhe kultura kanë nevojë për një energji të re pozitive dhe lidership të ri që ndihmon krijuesit artistikë në vend! #FillimiRi”, ka shkruar Veseli./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë