Loading…

Nxënësja në Kinë përdor celularin në orën e mësimit, e pëson keq nga profesori |VIDEO

  • 08/10/2018 | 16:36

Nxënësja në Kinë përdor celularin në orën e mësimit, e pëson keq nga profesori |VIDEO

Një ngjarje jo e zakonshme ka ndodhur në Kinë, ku një nxënëse deri sa po përdorte celularin e tij në orën e mësimit është urdhëruar ta shkarërrojë atë me ‘çekiç’.


Pasi nxënësja u kap duke e përdorur atë gjatë mësimit në klasë, mësuesi i tij e ka urdhëruar që të shkatërrojë atë, shkruan gazetametro.net.

Në videon e mëposhtme mun ta shikoni se si mësuesi e shikon nxënësen derisa e godet vazhdimisht celularin e saj me çekiç në dysheme, para shokëve të klasës.

Dikush nga klasa e incizoi këtë ndëshkim dhe publikimin e saj e ka bërë ‘Daily Mail’./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë