Loading…

Nutella bën magji edhe në flokë (Video)

  • 18/12/2016 | 11:39

Nutella bën magji edhe në flokë (Video)

Në rast se nuk e keni ditur, Nutella është një produkt që bën magji.

Mund t’a përdorni për gatimin e ëmbëlsirave, të lyeni bukën me të, por magjia e saj qëndron tek ajo që mund t’i lyeni edhe flokët me të.

Të lyeni flokët me nutellë mund të ju ndërrojnë ngjyrën e flokëve. Një parukier nga Dubai e ka dokumentuar se si nutella ka ndryshuar ngjyrën e flokëve të një vajzës, nga ngjyra e verdhë tek tonet natyrale të ngjyrës së kafe./gazetametro.net

nutella-bene-magji

https://www.youtube.com/watch?v=2Ccf7HTy9hs

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë