Loading…

Nusja dhe vjehrri nga Malisheva humbin jetën si pasojë e virusit

  • 07/09/2021 | 18:10

Nusja dhe vjehrri nga Malisheva humbin jetën si pasojë e virusit

Edhe dy persona të së njëjtës familje kanë humbur jetën si pasojë e përballjes me virusin korona.

Një grua dhe vjehrri i saj nga fshati Turjakë, Komuna e Malishevës kanë humbur jetën së fundi si pasojë e këtij infektimit.

Lajmi në fjalë është bërë i ditur nga mediat lokale.

Duhet përkujtuar që poashtu mbrëmë në Gjilan, saktësisht në fshatin Zhegër kanë humbur jetën nëna bashkë me djalin e saj pas infektimit me virusin korona.

Në 24 orët e fundit kanë humbur jetën gjithsej 28 persona ndërsa brenda një jave në Kosovë janë shënuar mbi 100 v iktima për shkak të këtij virusi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë