Loading…

Nuse për shpi, Adisi e poston Fifin duke i gatuar fli

  • 23/06/2022 | 11:58

Nuse për shpi, Adisi e poston Fifin duke i gatuar fli

Fifi ka kohë prej kur është duke e shijuar lidhjen e saj me Adisin.


Ata nuk hezitojnë dhe publikojnë momente së bashku, shkruan lajmi.net.

Së fundi, Adisi ka postuar një video të këngëtares derisa ajo po përgadiste fli.

Përveç muzikës dhe zërit që e ka brilant, artistja e dëshmoi se është edhe një grua e zonja për shtëpi.

Lidhja me Adisin nisi pas përfundimit të “Big Brother VIP”.

Video.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë