Loading…

Numrimet e votave kanë përfunduar në 23 vende

  • 26/06/2017 | 20:10

Numrimet e votave kanë përfunduar në 23 vende

Procesi i numrit të votave po afrohet drejt fundit, ndërkohë që një pjesë e madhe e bashkive të vendit e kanë mbyllur tashmë procesin e numërimit.


Janë 23 bashki që e kanë përfunduar procesin e numërimit të votave.

Ja bashkitë ku kanë përfunduar numërimet:

Qarku Berat

-Bashkia Skrapar 100%

Qarku Dibër

-Bashkia Dibër 100%

-Bashkia Klos 100 %

-Bashkia Mat 100 %

Durrës

–proces

Elbasan

-Bashkia Belsh 100 %

-Bashkia Librazhd 100 %

-Bashkia Prrenjas 100%

Fier

-Bashkia Mallakastër 100 %

-Bashkia Roskovec 100%

Gjirokastër

-Bashkia Libohovë 100%

-Bashkia Përmet 100%

-Bashkia Tepelenë 100 %

Korçë

-Bashkia Devoll 100%

-Bashkia Kolonjë 100%

-Bashkia Pogradec 100%

-Bashkia Pustec 100%

Kukës

-Bashkia Has 100%

-Bashkia Tropojë 100%

Lezhë

–proces

Shkodër

-Bashkia Pukë 100%

Tiranë

-Bashkia Kamëz 100%

-Bashkia Vorë 100%

Vlorë

-Bashkia Delvinë 100

-Bashkia Selenicë 100%

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë