Loading…

Numri i ndjekësve të yllit botëror Hande Erçel po i afrohet një rekord

  • 13/02/2022 | 23:13

Numri i ndjekësve të yllit botëror Hande Erçel po i afrohet një rekord

Duke arritur kulmin e karrierës së saj pas interpretimit në serialin Sen Çal Kapımı, ngritja e Hande Erçelit vazhdon me shpejtësi, transmeton Gazeta Metro.


Numri i ndjekësve në Instagram të aktores bukuroshe po i afrohet një rekord.

Aktorja e re Hande Ercel e cila u bë e famshme në mbarë botën me serialin “Sen Çal Kapımı”, të cilin e ndau me Kerem Bürsin, ndiqet në më shumë se 85 vende të botës. Ajo është gjithashtu një emër i fuqishëm në rrjetet sociale.

Hande Erçel po e shton sidomos numrin e ndjekësve në Instagram. Ndjekësit e aktores bukuroshe kanë shkuar në 27 milionë. Numri i ndjekësve të Ercelit, i cili ka ende 26.7 milionë ndjekës, po rritet me shpejtësi.

Nusret Gökçe, pronari i Restorant Nusr’et, është turku me numrin më të madh të ndjekësve në Instagram në botë. Aktualisht biznesmeni numëron 35 milionë ndjekës. Nëse ecën me këtë shpejtësi, Hande Erçel mund të kap Nusret Gökçen dhe të kalojë pas pak.

Hande Erçel, e cila është bërë një emër shumë i fuqishëm në rrjetet sociale falë numrit të ndjekësve të saj, është një emër që ndjekin markat e mëdha. Aktorja bukuroshe ishte për herë të fundit fytyra e një marke bizhuterish. Reklama e markës, e shpërndarë nga Hande Ercel në llogarinë e saj në rrjetet sociale, ka arritur mbi 5 milionë shikues. Hande Erçel ishte gjithashtu femra më e përfolur e vitit 2021 në rrjetet sociale me 3.2 milionë postime për të.

E shijuar suksesin e saj, Hande Erçel ka dhënë edhe sinjalin se do të jetë më selektive në projektet e reja në intervistën e saj për revistën Elle. Në intervistën e saj, Erçel tha: “Ka skenarë që i kam lexuar dhe vlerësuar. Në punën time të radhës dua t’i jap shpirt një gruaje të fortë që ka një problem, ka një kauzë, ka një qëndrim kundër jetës, do të frymëzojë publikun me jetën dhe qëndrimin e saj dhe do të zërë vend në zemrën e saj.” /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë