Loading…

Nuk vjen ministri, dështon mbledhja e Komisionit

  • 16/02/2017 | 11:27

Nuk vjen ministri, dështon mbledhja e Komisionit

Ka dështuar mbledhja e Komisionit për Mbikëqyrje dhe Financa Publike, për shkak të mungesës së ministrit të Punëve të Brendshme Skënder Hyseni, i cili ishte thirrur në komision për të raportuar lidhur me raportin e auditimit për pasqyrat financiare.


Në vend të ministrit Hyseni, në këtë komision prezent ishte zëvendësministri i Punëve të Brendshme, Valdet Hoxha.

Megjithatë, anëtarët e komisionit kanë thënë se në bazë të rregullores, nuk është i lejuar raportimi i zëvendësministrit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë