Loading…

Nuk shtyhet bjeshka me gjoks, Haradinaj do të jetë kryeministër

  • 24/05/2017 | 17:35

Nuk shtyhet bjeshka me gjoks, Haradinaj do të jetë kryeministër

Muharrem Nitaj, kandidat për deputet nga AAK’ja ka shprehur bindjen e tij se në këto zgjedhje koalicioni PDK-AAK-NISMA do të jetë fitues, e rrjedhimisht Ramush Haradinaj kryeministër i ardhshëm i Kosovës.


Nitaj ka thënë se është i tmerruar me shqetësimin e disave që po u rrëshqet pusheti.

“Nuk habitem aspak, kur Aleksandër Vuçiq, shprehet i shqetësuar pse Ramush Haradinaj, do të jetë kryeministër i vendit. Nuk më befason as qëndrimi i Rusisë, e as i ndonjë aleati tradicional të Serbisë, por jam i tmerruar me shqetësimin e disa njerëzve që po ju rrëshqet pushteti”, ka shkruar ai në rrjetin social Facebook, shkruan gazetametro.net

“Nuk shtyhet bjeshka me gjoks! Ramush Haradinaj do të jetë kryeministër i Republikës së Kosovës, prandaj RELAX o njerëz”, tha ai ndër tjerash. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë