Loading…

“Nuk pushon kurrë”, Shtëpia e Bardhë poston foto të Donald Trump duke punuar nga spitali

  • 04/10/2020 | 15:09

“Nuk pushon kurrë”, Shtëpia e Bardhë poston foto të Donald Trump duke punuar nga spitali

Shtëpia e Bardhë ka postuar dy foto të shtunën në mbrëmje ku shihet Presidenti amerikan Donald Trump duke punuar nga spitali nga ku është shtruar pasi rezultoi me Covid-19.


Trump është fotografuar në suitën presidenciale të spitalit, duke punuar me shkresa.

“Nuk pushon kurrë”, shkroi në Twitter zëdhënësi i shtypit i Shtëpisë së Bardhë.

Edhe vetë Trump tha se ndihet “shumë më mirë” dhe se shpreson se “do të kthehet së shpejti” për të përfunduar fushatën, përpara zgjedhjeve presidenciale të 3 nëntorit.

Në një video 4 minutëshe të postuar të shtunën në Twitter, Trump tha se ditët e ardhshme do të jenë “prova e vërtetë”, ndërsa i falënderoi të gjithë në Shtetet e Bashkuara dhe në të gjithë botën për mbështetjen e tyre.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë