Loading…

Nuk përmbahet Labi: Nëse nuk ju rrihet afër meje, shkoni n’rrs flliqana

  • 29/03/2018 | 11:05

Nuk përmbahet Labi: Nëse nuk ju rrihet afër meje, shkoni n’rrs flliqana

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Labinot Tahiri, ka befasuar me një reagim të papërmbajtshëm. Zhgënjimi i tij me njerëzit që dikur u ka ndihmuar, duket se ka shkuar deri aty sa që ai nuk është përmbajtur me fjalorin e tij.


Përmes një shkrimi në rrjetet sociale, Labi ka treguar zhgënjimin që ka pasur me njerëzit, siç ka thënë ai, që “dikur ia kanë hanger bukën dhe ja kanë parë hajrin”.

“Nëse nuk ju rrihet afër meje në rrotë samës shkoni! Tani shifni kush është i miri e kush i keqi”, ka shkruar deputeti Tahiri.

Nuk dihet saktësisht se kujt ia ka drejtuar këto fjalë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë