Loading…

Nuk ndalet Semi, publikon këngën e re

  • 27/05/2022 | 10:31

Nuk ndalet Semi, publikon këngën e re

Semi Jaupaj ka publikuar këngën e re.


Kënga është në bashkëpunim me artistin Ron Zaiti.

Për tekstin e këngës është përkujdesur Dafina Zeqiri, Elinel e Ron Zaiti, ndërsa për melodinë Dafina Zeqiri e Ron Zaiti.

Kënga është paraqitur edhe në anën vizuale dhe është me ngjyra verore.

Ndryshe ky projekt muzikor mund të gjendet në kanalin zyrtar të Youtubes.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë