Loading…

Nuk ndalet Bora Zemani, merr vëmendje nga pushimet

  • 01/07/2022 | 09:01

Nuk ndalet Bora Zemani, merr vëmendje nga pushimet

Moderatorja e njohur shqiptare, Bora Zemani, larg ekranit e sharmit të zakonshëm, ajo po kalon momente relaksi në pushime në Turqi.


Derisa ka zgjedhur një resort luksoz, ylli i “Përputhen” nuk ka ngurruar të sjell edhe disa poza përvëluese, duke i zbuluar kështu edhe tatut në formë të puthjes.

E njëjta sipër imazheve ka vënë një mbishkrim.

“Kur Bleta largohet nga kosherja për pak, për të shijuar një muzg buzë detit”./Kosovarja/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë