Loading…

Nuk ndalen të shtënat nëpër ahengje

  • 27/07/2019 | 14:01

Nuk ndalen të shtënat nëpër ahengje

Dje në Harilaq të Fushë Kosovës, janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri në një aheng familjar, kjo nuk është hera e parë që ndodhin gjëra të till, transmeton Gazeta Metro.


Shkrepjet me armë në Kosovë gjatë ahengjeve tashmë janë bërë të zakonshme, edhe pse ka pasur raste kur kanë përfunduar me fatalitet.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe pronari ka dorëzuar armën me gaz dhe katër gëzhoja të kalibrit 9mm.

Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë