Loading…

Nuk ndalen puthjet: Publikohet edhe një video tjetër e Arjolës duke u puthur me Ilirin

  • 08/02/2022 | 08:38

Nuk ndalen puthjet: Publikohet edhe një video tjetër e Arjolës duke u puthur me Ilirin

Nga një provë e dhënë nga Big Brother, Arjola Demiraj dhe Ilir Shaqiri kanë shkëmbyer një puthje mes vete.


Dyshja kanë realizuar pjesë të një filmi ku Arjola dhe Iliri në fund duhej të putheshin.

Por, krahas asaj që u dha brenda shtëpisë, dyshja kanë shkëmbyer puthja edhe në dhomën e rrëfimit.

Videoja është bërë virale në rrjete sociale, ku me ta ndodhen dhe Donaldi dhe Beniada ku habiten nga ajo çfarë shohin mes tyre.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë