Loading…

Nuk mbyllet java pa parë çfarë ka për të thënë Paolo Fox

  • 20/02/2022 | 17:22

Nuk mbyllet java pa parë çfarë ka për të thënë Paolo Fox

Paolo Fox është një ndër astrologët më të njohur në botë. Më poshtë po ju sjellim parashikimin e tij për shenjat e horoskopit.


Dashi

Hëna e kundërt në dashuri mund të sjellë tensione të vogla, duke ju bërë që cdo pyetje që keni në kokë ta bëni të shtunën. Në punë ka një projekt që do të vijë me personin e duhur ndërsa Marsi do të jetë një muaj i rëndësishëm për arritjet tuaja.

Demi

Është një ditë mjaft interesante, sidomos nëse ka ndonjë mosmarrëveshje, është mirë të sqaroni sot. Në punë ka ende një problem me paratë, por nëse keni një marrëveshje për të bërë, mos e shtyni për nesër.

Binjakët

Në dashuri sot do të kaloni me personin që pëlqeni ose që po shijoni një histori dashurie. Në punë, ju mund të dëshironi të zbatoni të gjithë kërkesat nëse një marrëdhënie pune do të përfundojë ose ju duhet të rinovoni kontratën brenda 3 muajve.

Gaforrja

Nëse ka ndonjë mosmarrëveshje në çift, është mirë të lini gjërat të rrjedhin vetë dhe të mos nxisni debate. Ka disa komplikacione të vogla në punë që mund të zgjidhen brenda pak javësh: nëse punoni edhe të dielave, shmangni ngritjen e polemikave.

Luani

Sot është një ditë e mirë për të menduar për dashurinë. Nëse ka diskutime të mëdha, është mirë që të zgjidhen para fillimit të marsit, por jo sot. Në punë, tani duhet të planifikoni ndryshimet edhe nëse janë jashtë kontrollit tuaj.

Virgjëresha

Situata është interesante për dashurinë: një miqësi mund të kalojë në një fazë tjetër. Mos mendo për punën, sidomos nëse ka ndonjë problem me shefin. Kujdes nga një person që i përket shenjës së Peshqve.

Peshorja

Më në fund një ditë e mirë në dashuri, Hëna është në shenjën tuaj dhe ju fton të reflektoni. Në punë gjithashtu situata është mjaft e mirë. Nëse keni pasur disa projekte në mendje, ato do të realizohen muajin e ardhshëm.

Akrepi

Dashuria është intriguese për tre ditët e ardhshme: pas vlerësimit të situatave të ndryshme, mund të lindë një histori e këndshme. Në punë mund të bëni projekte të mira, por jo shumë të shtrenjta. Ju duhet të zgjidhni një mosmarrëveshje të vogël, por nga 10 marsi mund të fillojnë sërish debatet.

Shigjetari

Dashuria mund të jetë sërish protagoniste; bëni disa plane për atë që dëshironi. Në punë mos i lini pas dore kontaktet, tani është momenti i duhur për të vepruar.

Bricjapi

Kjo e diel mund të jetë pak shqetësuese për ju. Ndoshta jeni të shpërqendruar në punë, por sot duhet të jeni shumë të vëmendshëm.

Ujori

Hëna është në anën tuaj dhe do të keni një diel mjaft të këndshme për ndjenjat tuaja, sidomos nëse shoqëroheni me dikë që i përket shenjës së peshores ose binjakëve. Ndërsa marrëdhëniet profesionale duhet të rishikohen, por ju keni vullnet të madh për të vepruar.

Peshqit

Një periudhë më e mirë po afron në dashuri, situata është e mirë edhe për ata që kanë përjetuar krizë. Por mos harroni se është e vështirë për njerëzit të ndryshojnë, ndaj nëse keni shumë mosmarrëveshje, ndoshta është më mirë të distancoheni. Në punë duhet të rifitoni stabilitetin, por situata po ecën në favorin tuaj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë