Loading…

Nuk ka më dyshime, Jeniffer dhe Ben janë bashkë dhe këtë e dëshmon aktori

  • 27/05/2021 | 18:03

Nuk ka më dyshime, Jeniffer dhe Ben janë bashkë dhe këtë e dëshmon aktori

Burime pranë dyshes, Jennifer Lopez dhe Ben Affleck kanë konfirmuar se çifti janë sërish bashkë, dhe se marrëdhënia e tyre po ecën në mënyrë të shpejtë dhe ata janë shumë të lumtur së bashku.


“Ben dhe Jen nuk po humbin kohë. Në të vërtetë, është sikur koha nuk ka kaluar fare. Janë përsëri në një romancë të nxehtë, po ngrihen aty ku u ndalën. Shanset se dyta janë të rralla për t’u arritur dhe ata e mirën një të tillë. Kjo është arsyeja pse ata po ecin më shpejt në raportin e tyre. Ata po e shfrytëzojnë këtë kohë për t’u njohur përsëri”, tha burimi për “In Touch Weekly”.

Para pak ditësh, Ben është fotografuar duke mbajtur në dorë një orë argjendi, të cilën Lopez ia ka dhuruar në vitin 2002. Ora që ai mban në dorë është e njëjta me atë që ai ka pasur në videoklipin e këngëtarës, “Jenny from the Block”.

Aktori ka filluar të mbajë sërish për të treguar dashurinë ndaj partnerës. Ndërkohë, gjatë ditëve të fundit, në media rozë u publikuan foto të çiftit, ku ata shfaqeshin me njëri-tjetrin duke dalë nga i njëjti vend, duke mos e fshehur faktin që janë përsëri bashkë.

Madje, në fotografi Jennifer shfaqej e buzëqeshur, duke treguar se i është kthyer lumturia me rikthim tek ish-partneri.

Kujtojmë se gjatë muajit prill, Jennifer Lopez i dha fund fejesës së saj me Alex Rodriguez. Lajmin e dhanë vetë të dy ata përmes një deklarate të përbashkët.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë