Loading…

Nuk ka gola në pjesën e parë të ndeshjes Holandë – Ukrainë

  • 13/06/2021 | 22:01

Nuk ka gola në pjesën e parë të ndeshjes Holandë – Ukrainë

“Tulipanët” nuk kanë arritur që ta thyejnë mbrojtjen e skuadrës së drejtuar nga trajneri Andry Shevchenko dhe kanë shkuar në pushimin 15 minutësh pa rrjeta të tundura, përcjellë KosovaPress.


Trajneri i Holandës Frank De Boer e ka filluar ndeshjen me sistemin 3-5-2 për ta vënë sa më shumë nën presion kundërshtarin në mesfushë por që ukrainasit deri më tani janë kundërpërgjigjur mjaftë mirë.

Posedimi i topit pas 45 minutave i takon Holandës me 62 përqind.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë