Loading…

Nuk ishte në planet e trajnerit të ri të Manchester United, Ten Hag ndërron mendje për sulmuesin

  • 21/06/2022 | 19:17

Nuk ishte në planet e trajnerit të ri të Manchester United, Ten Hag ndërron mendje për sulmuesin

Anthony Martial mund të qëndrojë te Manchester United. Edhe pse ishte thënë më përpara se sulmuesi francez do të lërë Manchesterin, gjërat kanë marrë një kthesë tjetër.


Sipas MEN, interesimi  i ulët i ekipeve të tjera i ka ndryshuar mendje trajnerit të ri të “Djajve të Kuq”, Ten Hag.

Tekniku holandez ka thënë se do përpiqet ta përfshijë në skuadër dhe ta bëjë pjesë e planeve, por ky mision duket i vështirë.

Martial luajti vetëm 9 ndeshje me Sevillan, ku vlen të theksohet se jo në të gjitha ishte titullar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë