Loading…

Nuk i pëlqeu gjoba e trafikut, e sulmon policin

  • 15/04/2018 | 14:51

Nuk i pëlqeu gjoba e trafikut, e sulmon policin

Një person është arrestuar në Ferizaj, pak pasi iu shqiptua një gjobë për kundërvajtje në trafik.


Ai ka kanosur zyrtarin policor në detyrë, e pastaj edhe e sulmoi zyrtarin duke e goditur në dorë me derën e veturës së tij, njofton policia.

Zyrtari policor ka pësuar lëndim trupor, ku edhe posedon raportin mjekësor.

Pas intervistimit me vendimin e Prokurorit i dyshuari lirohet nga stacioni policor, kurse rasti mbetet në hetime.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë