Loading…

Nuk i ndalë lotët: Momenti kur 29 vjeçarja dëgjon për herë të parë

  • 03/06/2021 | 14:20

Nuk i ndalë lotët: Momenti kur 29 vjeçarja dëgjon për herë të parë

Jo të gjithë njerëzit i shijojnë të mirat që ofron jeta. Për disa janë të kufizuara shumë gjëra që për të tjerët janë shumë të nevojshme, megjithatë atë sot falë zhvillimet të teknologjisë po ndryshon bota, dhe po bëhet më e mirë për disa që jeta i ka privuar nga shumë gjëra, shkruan Gazeta Metro.


E tillë është edhe Sloan Churman, 29-vjeçare e cila deri në këtë moshë nuk ka dëgjuar asgjë, pasi ka lindur e tillë, e shurdhër, por me anë të mjeteve të përparuara teknologjike, arrin të dëgjojë për herë të parë.

Për të parë këtë moment prekës kur Sloan dëgjon për herë të parë, ndiqeni videon më poshtë:

./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë