Loading…

Nuk i bëri kafe, vjehrri vret nusen me shufër hekuri (Video)

  • 03/05/2017 | 15:11

Nuk i bëri kafe, vjehrri vret nusen me shufër hekuri (Video)

Një krim brenda familjes është regjistruar mëngjesin e sotëm në Kurbin. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Zhejë, ku vjehrri ka vrarë nusen e djalit.


Bëhet fjalë për 75-vjeçarin Ndoc Tota i cili ka vrarë me levë nusen e djalit, 41-vjeçaren Vera Tota.

Burime nga vendngjarja bëjnë me dije se vjehrri ankohej vazhdimisht për mos shërbimin nga nusja, që mendohet dhe të ketë qenë shkaku i vrasjes.

Ngjarja mësohet se ka ndodhur rreth orës 5 të mëngjesit, ku mendohet se nusja nuk i ka shërbyer kafenë vjehrrit.

vera tota
Viktima Vera Tota

Fëmijët ndodheshin në gjumë

Bashkëshorti i viktimës mësohet se nuk ndodhej në shtëpi pasi punonte si polic privat(roje) gjatë natës. Rreth orës 5 ai ka mbërritur në shtëpi dhe ka gjetur gruan të vdekur ndërsa babai(autori) ishte larguar nga banesa.

Në momentin e vrasjes makabre dy fëmijët e viktimës 7 dhe 12-vjeç kanë qenë në gjumë.

Grupi hetimor ka mbërritur vendngjarje dhe po vazhdon veprimet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë