Loading…

Nuk është vetëm mur por është edhe barrikadë

  • 23/12/2016 | 19:45

Nuk është vetëm mur por është edhe barrikadë

Deputeti i Lëvizjës Vetëvendosje, Rexhep Selmi, në seancën e thirrur për murin në Veri të Mitrovicës ka thënë se muri në veri nuk është vetëm një mur por është një barrikadë.

“Është krejt e pa drejt ti thuhet opozitës së po e qet hijen e zeze që është ngrit muri në Veri të Mitrovicës. Ai nuk është vetëm mur, ai është barrikadë. Nëse eshët mur ilegal atëherë shkoni e shkatërroni, sepse ju jeni përgjegjës. Ai nuk është një mur është barrikadë, e kush me hekë, ju që nuk keni qenë në gjendje një vazo me lule me hekë”, ka thënë Selimi./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë