Loading…

‘Nuk e meriton finalen’, Iliri kundër Monikës

  • 11/02/2022 | 22:24

‘Nuk e meriton finalen’, Iliri kundër Monikës

Monika dhe Iliri përkundër momenteve të bukura që i kanë kaluar së bashku, dyshja e “Big Brother VIP” nuk po gjejnë një gjuhë të përbashkët.


Spektakli i sotëm nisi me diskutimin për debatet mes Ilirit dhe Monikës të ndodhura gjatë javës.

Pas një klipi që u transmetua kur banorët po bisedonin me tone edhe të larta, Iliri iu drejtua Monikës: “Po luan bllofin, dhe kam të drejtë ta them këtë gjë për ty, ndërsa ti për mua jo”.

Kësaj deklarate iu përgjigj Monika e cila tha: “Është në pritje që të Iliri të kuptojë gabimin e fjalëve të tij”. Ndërkohë, shtoi se Monika i duhet finales, mirëpo nuk beson se e meriton atë.

“Do t’i rezistoj deri në fund qëndrimit tim. Me djemtë jam ndjerë mirë sepse më kanë ndenjur afër në situatë shumë të vështirë. Unë sot nuk dua të bëj debat por githashtu dua të them se unë nuk di të tradhëtoj”, tha Monika.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë