Loading…

Nuk e fsheh më: Robert Berisha prezanton vajzën e tij 16 vjeçe

  • 28/02/2022 | 10:58

Nuk e fsheh më: Robert Berisha prezanton vajzën e tij 16 vjeçe

Robert Berisha është emri i cili shpesh lakohet nëpër çdo media rozë, si për jetën profesionale ashtu edhe për jetën personale, por edhe pse gjithmonë ka qenë shumë i hapur, një gjë e ka mbajtur të fshëhtë për gjatë kohë, shkruan Gazeta Metro.


Shumë hërë është përfolur se ai përveç Rennesë e ka edhe një vajzë nga lidhja para Norës, por Roberti asnjëherë nuk e ka pranuar publikisht, përkundrazi e ka ruajtur me fanatizëm nga syri mediatik.

Përveç kësaj ai asnjëherë nuk e ka postuar në rrjete sociale, por si duket ai ka vendosur që këtë gjë të mos ta mbaj të fshehur më.

Me rastin e ditëlindjen së saj, këngëtari dhe prezantuesi vendosi që të ia uroj publikisht 16 vjetorin e lindjes.

“Me vajzën time Arona. Urime ditëlindja e 16’të”, ka shkruar ai krahas fotografisë me të.

Ndryshe, kujtojmë se ka qenë Tuna ajo e cila njëherë pati pozuar me Aronën, dhe që nga ky moment marrëdhënia e Robertit dhe kunatës së tij nuk është në ditët e saja më të mira./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë