Loading…

Nuk e dinte se ishte në transmetim, ja çka bën gazetarja

  • 01/04/2017 | 14:20

Nuk e dinte se ishte në transmetim, ja çka bën gazetarja

Një gazetare është bërë objekt i thashethemeve dhe komenteve në rrjetet sociale, pas një gafe që bëri në transmetim të drejpërdrejtë.


Pasi prezantoi kronikën e radhës, bukuroshja e ekranit nuk ishte e vetëdijshme që vazhdonte të shfaqej akoma në ekranin e vogël, kur bëri gjestin komik.

Ivy Pozo, moderatorja e “Gol Peru” nga Peruja në momentin që kamerat u fokusuan në kronikë, një gabim në montazh bëri që të shihej dhe gazetarja. Ndiqeni video për të parë lëvizjet e saj:

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë